Komanda

 • Simons Kozlinskis

  Generalinis direktorius

  Strategas, kuris optimistiškai ir tuo pačiu metu realiai žvelgia į gyvenimą. Simons užtikrintai ir drąsiai veda įmonę numatytų tikslų link.

 • Danutė Straupienė

  Administracijos ir finansų direktorė

  Atsakingas požiūris ir net paprasčiausio darbo išbaigtumas yra geriausi Danutės pagalbininkai, kurių dėka nelieka nepastebėta nei viena klaida, dokumentas ar laiku negautas mokėjimas. Kūrybiškumas ir diplomatinės savybės dažnai praverčia ne tik sutarčių priežiūrai, bet ir santykiuose su kolegomis.

 • Laimutė Grigaitienė

  Vyr. buhalterė

  Laimutė įmonėje dirba beveik nuo įkūrimo, tad ji yra sukaupusi daug patirties ir žinių apie mūsų įmonę. Laimutė ne tik atsakingai organizuoja apskaitos darbą ir laiku apskaičiuoja mokesčius, bet ir savo pozityvia energija sukuria stabilumo atmosferą kolektyve, kai to labiausiai reikia.

 • Romualds Utināns

   Pardavimų Vadovas

  Romualds organizaciniai įgūdžiai ir nesibaigiantis entuziazmas pastaraisiais metais buvo labai svarbūs Getz Lithuania sėkmei ir plėtrai. Romualds nuoširdžiai tiki savo komanda ir palaiko juos nesvarbu, kokia užduotis.

 • Edvinas Urbonavičius

  Svarbių klientų ir gamybos projektų vadovas

  Veržlus, ambicingas, nuolat besidomintis naujovėmis Edvinas turi puikių pasiūlymų  klientams ir visiems tiems, kurie rūpinasi savo automobiliais. Jis nuosekliai kaupia savo asmeninę patirtį išbandydamas automobilių kosmetikos priemones.

 • Virginija Ražickienė

  Pardavimų administratorė

  Virginija atlieka begalę plika akim nepastebimų apskaitos darbų, kurie turi didelę įtaką sklandžiam kasdieniniam darbui. Rūpestingumas, kruopštumas ir atsakingumas - štai kas geriausiai apibūdina Virginiją.

 • Neringa Vitonytė

  Pardavimų sekretorė

  Savo nuoširdžiu juoku Neringa pasėja gerą nuotaiką kolektyvo tarpe. Jos miklūs pirštai, prabėgdami kompiuterio klaviatūra, formuoja sąskaitas viena po kitos. Net sezonų kaitos iššūkius, kai ženkliai padidėja darbo krūvis, Neringa priima su šypsena ir pastangomis laiku atlikti darbus.

 • Alvydas Ražickas

  Vadybininkas

  Jau daugybę metų puoselėja glaudžius santykius su Vilniaus regiono klientais. Alvydas kryptingai siekia užsibrėžtų tikslų, laikydamasis nuostatos, kad dėl kliento poreikių būtina padaryti viską, kas tik įmanoma.

 • Audrius Juškevičius

  Vadybininkas

  Jaunas, pozityvaus požiūrio vadybininkas, kuris nedaugžodžiauja, bet įsiklauso, ką sako pašnekovas. Audrius atidžiai planuoja – jei jis darbą įtraukė į planus, gali būti tikras, kad jis tai padarys. 

 • Vaidas Bagdonas

  Regiono pardavimų vadovas

  Su nuostabiu uolumu Vaidas imasi bet kurios užduoties ir džiaugiasi bendradarbiavimu su visais klientais. Vaidas lengvai randa bendrą kalbą su klientais, nes jis iš tiesų domisi jų patirtimi, norais ir poreikiais.

 • Erikas Gurbanovičius

  Vadybininkas

  Erikas yra entuziastingas, visur ieškantis ir randantis galimybių, siekiantis užsibrėžtų tikslų. Jis įsigilina į situaciją ir ieško geriausio sprendimo. Erikas puoselėja gerus santykius su klientais, nes, jo manymu, tai yra sėkmingo bendradarbiavimo garantas.

 • Gintaras Citvaras

  Vadybininkas

  Trykštantis gera nuotaika ir gyvenimo džiaugsmu Gintaras visada atskuba į pagalbą tiek klientams, tiek bendradarbiams. Gintaras ne tik parduoda, bet ir greitai, efektyviai sprendžia iškilusias problemas. Jis gali daug papasakoti apie sultis, sveiką maistą ir gyvenimo būdą.