Getz Baltic

Getz Grupės įmonės Baltijos valstybėse veika daugiau nei 20 metų. Kiekvienoje iš Baltijos valstybių Getz tapo reikšmingu rinkos dalyviu. 2015 metų pabaigoje įvykęs įmonių valdymo sinchronizavimas ir optimizavimas tapo sekančiu plėtros žingsniu, ir šiuo metu Getz įmonės Baltijos valstybėse dirba prižiūrimos vienos vadovaujančios grupės.

Siekiama regioninio vystymosi ir plėtros tikslų, šiuolaikinės rinkos dinamiškus reikalavimus atitinkančio kokybiškų didmeninės prekybos paslaugų užtikrinimo.

Tarp daugelio užduočių, viena svarbiausių – gebėjimas tiksliai reaguoti į paklausos pokyčius ir rinkos tendencijas, didinti Getz Grupės konkurentiškumą regione.

Kiekvienai Getz Baltic Group įmonei skiriama atskira užduotis: Getz Nordic toliau susitelks į regioninės politikos įgyvendinimą, o Getz Lietuva ir Getz Estija vykdys plėtrą atitinkamų valstybių vietinėje rinkoje.
Vieninga visų trijų Baltijos valstybių įmonių vadyba reiškia paslaugų ir komunikavimo gerinimą, taip pat esminį partnerių išteklių taupymą – vienas susitikimas, vienas pokalbis, didesnė apimtis ir to pasekmėje – efektyvesnis rezultatas. Vienu metu žymiai padidės ir pardavimų apimtys, taip pat didės ir gamybiniai pajėgumai – Getz Grupė Baltijos valstybėse yra žinomiausias techninių skysčių gamintojas aukščiausios kokybės produktų segmente, o dabar Baltijos rinkai pasiūlysime vieningus prekių ženklus. Bendras gamybos lygis Baltijos valstybėse šiemet viršijo 1500 tonų per metus.

Įgyvendinant vieningą grupės valdymą, visose trijose Baltijos valstybėse įdiegta ir vieninga rinkodaros strategija, užtikrinanti didesnio masto kampanijas produktų žinomumo didinimui ir prekybos rezultatų skatinimui. Glaudžiai bendradarbiaujant su produktų gamintojais įgyvendintos įvairios kampanijos – ir ATL, ir BTL lygiuose. Kiekviena Getz Baltic Group įmonė turi savo Facebook svetainę, kuriose reguliariai papildoma informacija apie produktų naujienas: Latvija (Getz Nordic: www.facebook.com/AutoEksperts), Estija (Getz Eesti: www.facebook.com/Getz-Eesti-187862334895990), Lietuva (Getz Lithuania:www.facebook.com/AutoEkspertai).