Naujienos

  • Getz Lithuania tampa oficialiu WD-40 prekinio ženklo platintoju Lietuvoje

    Nuo 2019 metų spalio mėnesio įmonė UAB „Getz Lithuania“ tapo vienintele oficialia WD-40 prekinio ženklo prekių platintoja Lietuvoje. „WD-40 COMPANY Ltd “ yra amerikiečių kompanija įsikūrusi Kalifornijoje, bespecializuojanti buitinių ir daugiafunkcinių produktų gamyboje, įskaitant savo žinomiausią prekės ženklą WD-40. Įmonė savo gaminiais prekiauja daugiau nei 176 šalyse.

  • Pradėta naujos antifrizų ir akumuliatorių serijos gamyba

    Bendrovė „Getz Lithuania”, sekdama rinkos tendencijas, pradėjo ekonominės klasės antifrizų ir akumuliatorių gamybą. Ženklas Nordline atstovauja antifrizų, o Nordic Power – akumuliatorių prekių grupes. Abu ženklai rinkai pasiūlė aukštos kokybės produktus. Nordline asortimente siūlomi G11 ir G12 standartų antifrizai, 4 ir 1 kg pakuotėse, taip pat 1 kg tūrio koncentratai.

  • Įmonės pavadinimo pasikeitimas

    Automobilių eksploatacijos priemonių ir aksesuarų pardavėjas UAB „Getz Medical Baltic“ keičia pavadinimą į „Getz Lithuania“, UAB. Getz grupės įmonės Baltijos šalyse veikia jau ilgiau nei 20 metų ir visose trijose valstybėse yra pirmaujančios didmeninės prekybos įmonės automobilinių prekių rinkoje.