Kas yra Aspen?

Kas yra Aspen?

„Aspen 2“ ir „Aspen 4“ sudėtyje beveik nėra kenksmingų medžiagų, pavyzdžiui, benzeno, aromatinių angliavandenilių ar olefinų – medžiagų, kurios gali sukelti rimtų sveikatos sutrikimų. Be to, naudojant „Aspen“ alkilato benziną, uždegimo žvakės ir degimo kamera išlieka švaresnės. „Aspen“ galima laikyti ilgą laiką, o jo kokybė nesuprastės, todėl variklį bus lengva užvesti net ir po ilgo nenaudojimo laikotarpio. Gaminys įvairiapusiškai naudingas aplinkai, pavyzdžiui, pažemio ozono (smogo) susidaro apie 40 % mažiau.

„Aspen 2“

„Aspen 2“ yra alkilato benzinas, sumaišytas su 2 % biologiškai skaidžia dvitakčių variklių alyva. Jį tinka naudoti grandininiams pjūklams, krūmapjovėms, gyvatvorių žirklėms, mopedams, žoliapjovėms, diskiniams pjūklams ir kitiems sausumoje naudojamiems 2 taktų varikliams. „Aspen 2“ esanti alyva atrinkta ir sukurta ateičiai. Ji yra visiškai sintetinė, o 60 % sudaro atsinaujinančios medžiagos. Alyva yra biologiškai skaidi (daugiau nei 80% suskyla po 28 dienų), joje nėra nei pelenų, nei tirpiklių. Alyva užtikrina, kad variklis bus itin švarus, taip pat išsiskiria optimaliomis tepimo savybėmis esant bet kokiai variklio temperatūrai.

„Aspen 4“

„Aspen 4“ yra alkilato benzinas be alyvos, tinkamas vejapjovėms, rotaciniams kultivatoriams, sniego pūstuvams, valtims ir kitiems 4 taktų varikliams. Įprasto benzino sudėtyje yra etanolio, kuris traukia drėgmę ir gali sukelti variklio gedimų. „Aspen“ alkilato benzino sudėtyje etanolio nėra, todėl jis idealiai tinkamas naudoti, pavyzdžiui, jūroje. Jei norite „Aspen“ alkilato benziną naudoti 2 taktų laivo varikliui, tiesiog sumaišykite
„Aspen 4“ su laivų alyva. Norėdami sumažinti poveikį aplinkai, pasirinkite biologiškai skaidžią alyvą.

Įprastas benzinas gaminamas rafinuojant žalią naftą, kai įvairios frakcijos perdirbamos skirtingais būdais, o paskui sujungiamos. Todėl benzinas nėra vienalytis, tai kelių medžiagų mišinys. Degalinėse įsigyjamą įprastą benziną sudaro maždaug šimtas skirtingų medžiagų, skirtingai veikiančių įrangos našumą, sveikatą ir aplinką. Daugelis komponentų yra labai pavojingi ir toksiški žmonėms bei aplinkai. Alkilatas gaminamas sintetiniu būdu iš grynų dujų, išsiskiriančių rafinuojant žalią naftą.
Rezultatas – labai švarus benzinas, kurį sudaro apie dešimt mažiausiai kenksmingų medžiagų. Jame beveik nėra pavojingų sudedamųjų dalių, pvz., benzeno, aromatinių angliavandenilių, sieros ir olefinų.

LENGVAS UŽVEDIMAS

Jei norite, kad visą žiemą ar vasarą laikyta įranga, pavyzdžiui, vejapjovė ar grandininis pjūklas, užsivestų lengvai, „Aspen“ alkilato benzinas yra tinkamas pasirinkimas. Įprastą benziną laikant talpyklose ar benzino bakuose jo kokybė prastėja, todėl iškyla problemų dėl įrangos paleidimo ir eksploatavimo. „Aspen“ kokybė nekinta, todėl naudojant šiuos degalus įranga be vargo veiks daugelį metų.

PLASTIKINĖS TALPYKLOS IR APLINKA

Polietileno plastikas, iš kurio pagamintos talpyklos, pasirinktas atsižvelgiant į aplinką: jį galima perdirbti gaunant ir medžiagų, ir energijos. Perdirbimo metu išsiskiria tik anglies dioksidas ir vanduo.
PRIEDAI
„Aspen“ taip pat tiekiamas su specialiomis pagalbinėmis užpildymo priemonėmis, kad gaminį būtų galima naudoti dar saugiau ir paprasčiau, pavyzdžiui, užpildymo snapelis sustabdo srautą, kai bakas yra pilnas, pildant nereikia naudoti piltuvėlio, mažiau išsilieja gaminio ir mažiau sklinda garų.